Kategorie:

22 czerwca 2018 r. – „Święto Szkoły”

22 czerwca 2018 r. – „Święto szkoły”

W dniu 22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz przedstawiciele pracodawców, z którymi współpracuje szkoła: Pani Katarzyna Sidorowicz – Menedżer w Dziale Szkoleń i Rozwoju „Smak Kariery Carrefour” oraz Pan Andrzej Bryk – Executive Chef – Renaissance Warsaw Airport Hotel. Pani Dyrektor Małgorzata Wiśniewska podsumowała całoroczną pracę, gratulując uczniom sukcesów w różnych obszarach funkcjonowania szkoły. Podkreśliła, że koniec roku szkolnego jest świętem uczniów i nauczycieli, dniem wspólnego sukcesu edukacyjnego – „Świętem Szkoły”!!!
Uczniowie wyróżniający się bardzo dobrymi wynikami w nauce, frekwencją i zachowaniem oraz laureaci konkursów otrzymali Pochwały Dyrektora i nagrody książkowe. Pani Dyrektor wręczyła pochwały również wszystkim uczniom zaangażowanym w życie szkoły, biorącym udział w projektach prowadzonych w tym roku przez szkołę.
Uczniowie odbywający praktyki w Renaissance Warsaw Airport Hotel odebrali nagrody za wzorowe zaangażowanie i postawę z rąk szefa kuchni Pana Andrzeja Bryka.
Ponadto dwóch uczniów klas trzecich, wyróżniających się pod względem aktywności i zaangażowania
w promowanie marki szkoły z Komorskiej – Jolanta Kłębek – kl. IIIBC i Dominik Koźlik – kl. IIIF otrzymało specjalne Nagrody Dyrektora – flagowe szkolenia barmańskie Bar Work Academy, kończące się certyfikatem potwierdzającym kwalifikacje.
Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia miłych, ciekawych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

[foogallery id=”6953″]