Nasi nauczyciele brali udział w szkoleniu w Szkolnym Ośrodku Wypoczynkowym „Syrenka” w Marózie nauczyciele uczestniczyli w zajęciach doskonalących kompetencje w zakresie pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE). Szkolenie
W ramach zajęć z Podstaw Analizy Żywności uczniowie klasy IV DT uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych na Wydziale Technologii Żywności @SGGW, w Katedrze Technologii i Oceny Żywności. Podczas zajęć „Od surowca
W ramach Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych (KKZ) nasi uczniowie odwiedzili Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i wzięli udział w zajęciach prowadzonych na Wydziale Technologii Żywności, w Katedrze Chemii. Podczas zajęć
Współpracujemy
Praktyki zagraniczne
Ciasteczka
W naszej szkole serwujemy ciasteczka nawet na stronie internetowej! Jeśli się zgadzasz - kliknij "Akceptuję wszystkie". Możesz także wybrać które ciasteczka będą Tobie smakowały, a które nie poprzez wybranie opcji "Ustawienia". Jeśli nie lubisz ciasteczek wybierz "Odrzuć".
Wybierz te ciasteczka, które lubisz :) Dzięki temu, że wybierzesz je zgodnie z poniższym wykazem - będziemy mogli zaserwować Tobie kolejne treści naszej strony www.
OBOWIĄZKOWE Te ciasteczka nie są opcjonalne. Strona wymaga ich do poprawnego działania, więc muszą być przez Ciebie zaakceptowane.