Kategorie:

Magia Świąt na Komorskiej

W grudniu w naszej szkole odbyły się dwa konkursy klasowe w ramach autorskiego projektu „MAGIA ŚWIĄT NA KOMORSKIEJ”.
Pierwszy z nich to konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową „ŚWIĄTECZNA ŻYCZLIWOŚĆ”. Podziwiajcie 😊 fotorelacje i pięknie, ręcznie robione kartki przygotowane przez naszych uczniów z klas: IAT, IBT, ICT, IDT, IIAT, IIBT, IIDT, IIIAT, IVAT, IVBT, VAp, VBp, VDp, 1a, 1ci, 1di, 1e, 2a, 2de dla różnych instytucji współpracujących ze szkołą, które losowali dla klas przewodniczący.
Drugi konkurs, który odbył się w ramach projektu dotyczył najciekawszego filmu w ramach ‚ŚWIĄTECZNEGO WYZWANIA” wylosowanego przez przewodniczącego klasy. Pomysły uczniów z klas: IBT, IDT, IIAT, IVAT, IVBT, VDp, 1a, 1di, 1e, 2de były bardzo kreatywne. Sami zobaczcie nasze filmy 😊
Dziękujemy wszystkim za udział i super zabawę 🥰