Kategorie:

Podwójne świętowanie

W dniu 13.10.2020 odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Patrona Św. Jana Pawła II. Z tej okazji uczniowie wraz z wychowawcami uczestniczyli w złożeniu kwiatów w miejscu pamięci oraz wzięli udział w warsztatach wychowawczych przygotowanych przez Zespół do spraw promocji nauki społecznej Jana Pawła II. W ramach warsztatów uczniowie przygotowywali prace poświęcone sanktuariom, które podczas swojego pontyfikatu odwiedził Św. Jan Paweł II.

Po zrealizowanych warsztatach wychowawczych w sali gimnastycznej Pani Dyrektor rozpoczęła uroczystość Ślubowania, czyli „oficjalne” przyjęcie do społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych. Tegorocznych „Pierwszaków” gorąco witali Nauczyciele, Samorząd uczniowski oraz Rada Rodziców. Na zakończenie uroczystości uczniowie i nauczyciele zaśpiewali ulubioną pieśń Patrona oraz hymn naszej szkoły – „Barkę”:)