Kategorie:

Dołącz do nas!

Nic tak dobrze, nie promuje szkoły w środowisku, jak sami UCZNIOWIE, dający ŚWIADECTWO miejscu – szkole, nauczycielom i swoim rówieśnikom::)
W ramach realizowanej nauki zdalnej UCZNIOWIE Technikum Spożywczo – Gastronomicznego im. Jana Pawła II, jak i Branżowej Szkoły Spożywczo – Gastronomicznej I stopnia im. Jana Pawła II – przygotowali reklamy i auto- reklamy szkoły, które chcą przekazać Wam drodzy Kandydaci, zachęcając tym samym do dołączenia do grona społeczności naszej szkoły.

Są twórcze, wesołe, kolorowe, różnorodne, a przede wszystkim autentyczne, takie – jak nasza szkoła!

W tym miejscu publikujemy, za zgodą autorów, zdjęcia uczniów promujących naszą szkołę. Mamy nadzieję, że zwrócicie na nie uwagę i zapoznacie się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Spożywczo – Gastronomicznych w Warszawie.