Kategorie:

19 grudnia 2018 r. Jasełka na Komorskiej

Tradycją naszej szkoły są coroczne Jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku. 19 grudnia 2018 r. piękna scenografia wprowadziła obecnych w świąteczny nastrój. Publiczność czyli uczniowie
i nauczyciele po raz kolejny mogli przeżyć historie Maryi i Józefa. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego Jezusa, pasterzy, Heroda, mędrców była przeplatana kolędami i pastorałkami. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w tradycji a także sposobność zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Ponadto, podczas spotkania uczniowie i nauczyciele zaangażowani w przygotowanie swoich klas do konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Pięknie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom za tą wspaniałą, świąteczną atmosferę, z którą udajemy się do naszych domów uroczyście obchodzić ten czas z bliskimi:)