Kategorie:

12 grudnia 2018 r. KONKURS „PIĘKNE BOŻE NARODZENIE”

W grudniu, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na przygotowanie i wykonanie najładniejszej dekoracji bożonarodzeniowej sali. Każda klasa losowała kategorię i w ramach tej kategorii ozdabiano sale do 11 grudnia.

Dnia 12 grudnia 2018 r. komisja złożona z uczniów, nauczycieli i dyrekcji na specjalnie przygotowanych kartach oddawała swe głosy w postaci punktów. Wszyscy uczniowie razem z wychowawcami z wielkim zaangażowaniem, w wesołej świątecznej atmosferze dekorowali swoje sale lekcyjne. Komisja była zachwycona pomysłami, różnorodnością, a przede wszystkim zapałem uczniów. Po długich naradach Komisja postanowiła wyróżnić następujące zespoły klasowe:

I miejsce zajęła klasa IIC – w kategorii „Boże Narodzenie w Fabryce Świętego Mikołaja” – wygrywając wyjście do hangaru 646 🙂

II miejsce zajęła klasa IB – w kategorii „Opowieść wigilijna” – wygrywając wyjście na kręgle 🙂

III miejsce zajęła klasa IVF – w kategorii „Wigilia w innym kraju”- wygrywając przesyłkę od Świętego Mikołaja – pudełko pełne słodyczy 🙂

Wszystkim klasom i zaangażowanym wychowawcom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za tak liczny odzew i zaangażowanie  w  przygotowania do konkursu:)