Kategorie:

UWAGA!!! PROMOCYJNE WARSZTATY KULINARNE!!!!

Dyrekcja Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie
w ramach promocji oferty edukacyjnej szkoły serdecznie zaprasza uczniów
ostatnich klas gimnazjum / siódmych klas szkoły podstawowej wraz z opiekunem
na „ Promocyjne Warsztaty Kulinarne” prowadzone przez szefów kuchni, absolwentów oraz nauczycieli i uczniów z naszej szkoły. Uczniowie pod kierunkiem szefów kuchni będą mieli szansę na stworzenie i degustację swoich pierwszych dzieł kulinarnych.

Organizacja każdego warsztatu, który będzie trwał 3-4 godziny, przewiduje przygotowanie prostych potraw i deserów od podstaw i jej wspólną degustację.

Warsztaty odbędą się w dwóch turach:
1 tura: od 19 do 23 marca 2018 roku w godzinach 9.00- 14.00
2 tura: 9,10 i 13 kwietnia 2018 roku w godzinach 9.00- 14.00

Każdego dnia warsztatów wstępnie planujemy przyjąć od 4 do 6 grup młodzieży z opiekunem:

(1 grupa = max \12 uczniów + 1 nauczyciel).

Organizacja warsztatów służy promocji szkoły, ma na celu podniesienie rangi szkolnictwa zawodowego w środowisku edukacyjnym, wskazując gastronomiczną szkołę zawodową jako szkołę atrakcyjnego wyboru.

Udział w warsztatach stanowi dla potencjalnych kandydatów do szkoły doskonały moment na zapoznanie się z ofertą edukacyjną placówki, poznanie pracy szkoły gastronomicznej od środka.

Skupieni przy jednym stole gimnazjaliści porozmawiają z uczniami technikum na temat nauki w szkole, możliwości rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej, zdobycia dodatkowych kwalifikacji w tracie nauki szkolnej, uczestnictwa w międzynarodowych projektach edukacyjnych.

W celu zarezerwowania miejsca dla Szkoły prosimy o wypełnienie formularza elektronicznie, na dysku Google dostępnym pod linkiem:

https://goo.gl/forms/6nLeHz9QXLarIu8R2

w terminie do 9 marca 2018 r. do godziny 12.00

O zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Ostateczne potwierdzenie udziału zgłoszonej Szkoły w „Promocyjnych Warsztatach Kulinarnych” zostanie przesłane mailowo na adres szkoły i opiekuna grupy.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt z kierownikiem szkolenia praktycznego Panią Katarzyną Bartnicką 502 211 103, bartnicka.k@o2.pl
Link do rejestracji:

https://goo.gl/forms/6nLeHz9QXLarIu8R2

Serdecznie zapraszamy