Kategorie:

Dzień otwarty w SGGW

3 lutego 2018 r. studenci 37 kierunków będą odpowiadać na pytania maturzystów podczas Dnia Otwartego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie przedmioty zdawać na maturze, aby dostać się do SGGW, jakie są zasady rekrutacji na studia oraz jaki kierunek wybrać.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego kilka razy w roku prowadzi kampanie informacyjne skierowane do kandydatów na studia. Jednym z ich elementów są organizowane przez uczelnię spotkania z uczniami szkół średnich i ich rodzicami. Najbliższy dzień otwarty odbędzie się 3 lutego br. w Centrum Wodnym SGGW od godz. 10.00.

Podczas najbliższego dnia otwartego poszczególne wydziały oraz kierunki studiów będą prezentować swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach. Uczniowie szkół średnich będą mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami oraz nauczycielami akademickimi. To najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się, jak studiuje się na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju. Uczestnicy otrzymają też informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by zostać studentem SGGW. Młodzież uzyska pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach, zasadach rekrutacji, a także o kursach przygotowawczych organizowanych przez Uniwersytet Otwarty SGGW. Dla kandydatów, którzy nie będą mogli osobiście przyjechać do Warszawy, uczelnia jak co roku przygotowała wirtualną wycieczkę po całym kampusie. Wystarczy kliknąć w odpowiedni baner na stronie www.sggw.pl, by rozpocząć wirtualny spacer.

Uczelnia prowadzi także profile na portalach:

Facebook www.facebook.com/SGGW.Warszawa

oraz YouTube www.youtube.com/user/SGGWWULStv

Na Dzień otwarty w SGGW zapraszamy 3 lutego 2018 roku od godz. 10.00 do Centrum Wodnego SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 159.