Przejdź do treści

Konsultacje

Nauczyciel
Dzień
Godziny
Uwagi
Svetlana Azarova wtorek 09:45
-
10:45
Katarzyna Bartnicka piątek 08:00
-
08:45
Anna Bartuszek czwartek 13:35
-
14:20
Łukasz Binkowski
-

Irena Brzozowa piątek 08:00
-
08:45
Ewa Chmielewska wtorek 16:00
-
17:00
Edyta Ciepiela poniedziałek 07:30
-
08:00
Krystyna Dęmbe
-
wg harmonogramu pracy pielęgniarki
Ewa Dolska środa 07:30
-
08:00
Ewa Drzewicka-Łyżwa poniedziałek 17:40
-
18:10
Michał Dudziński
-

Kamila Dzwonkowska piątek 08:00
-
08:50
Andrzej Grenda czwartek 07:50
-
08:50
Barbara Hładki
-
wg harmonogramu pracy psychologa
Olha Ivashchyshyn
-
Beata Iwańska poniedziałek 14:20
-
15:10
Sławomir Kalisz środa 15:10
-
16:00
Łukasz Kania
wg harmonogramu pracy dyrektora
Hanna Kęczkowska poniedziałek 14:25
-
15:10
Joanna Komarnicka środa 08:00
-
08:45
Bożena Kowalczyk-Kalinowska czwartek 08:00
-
08:45
Marzena Kozłowska-Mysior czwartek 07:30
-
08:00
Krzysztof Krajewski piątek 07:10
-
07:55
Aleksandra Labun środa 07:30
-
08:00
Małgorzata Laszecka
-
Tomasz Łopaciuk piątek 07:00
-
07:45
Grzegorz Majkowski czwartek 07:00
-
07:45
Monika Marszał wtorek 14:20
-
15:20
Wojciech Marszał
-
wg potrzeb
Wioleta Miszewska wtorek 10:40
-
11:25
Marcin Molik piątek 14:25
-
15:25
Arkadiusz Momot czwartek 15:10
-
16:10
Elżbieta Mroczek wtorek 14:20
-
14:50
Ewa Orłowska-Paprzycka poniedziałek 13:25
-
14:00
Magdalena Perczyńska piątek 07:00
-
08:00 co 2 tygodnie
Dominika Piecychna poniedziałek 10:00
-
10:40
Jacek Piecychna czwartek 16:40
-
17:00
Olga Połosak
-
wg harmonogramu pracy dyrektora
Beata Połosak-Rumak wtorek 07:50
-
08:50
Violetta Proc czwartek 14:20
-
15:20
Agnieszka Ramm-Bredek czwartek 15:10
-
16:10
Magdalena Rogowska
-
wg harmonogramu pracy kierownika szkolenia praktycznego
Mateusz Roguszewski
-
Renata Rycharska
-
wg harmonogramu pracy dyrektora
Agnieszka Sarafin-Giunta
-

Agata Sekuła piątek 15:30
-
16:15 17 maja, 7 czerwca
Monika Sereja-Czekalska
-
Anna Sowa poniedziałek 10:00
-
10:40
Anna Staniszewska piątek 13:25
-
14:25
Alina Tomaniak piątek 12:30
-
13:25
Katarzyna Tomaszewska poniedziałek 11:45
-
12:30
Milena Urbańska
wg harmonogramu pracy pedagoga
Piotr Urbański poniedziałek 09:00
-
09:40
Artur Wawer wtorek 17:40
-
18:40
Agnieszka Węderlich
-
wg harmonogramu pracy pedagoga
Aleksandra Zarychta
wg harmonogramu pracy biblioteki