Grecka szkoła – Private Platon Schools

Uczestnicy projektu pt. „Kuchnie świata w formie interaktywnej – odcinek 1 – Grecja” każdego dnia podczas wyjazdu rozwijali swoje kompetencje zawodowe, cyfrowe oraz językowe podczas lekcji w greckiej szkole Private Platon Schools w Katerini. Każdy uczestnik brał udział w warsztatach indywidualnych, kulinarnych, podczas których poznał tradycyjne dania greckie potrzebne do opisania na blogu kulinarnym. Cały proces obróbki surowców oraz obróbki cieplnej relacjonował w postaci fotografii. Następnie każdy uczestniczył m.in. na lekcjach informatyki, gdzie uczył się programu wordpress, canva czy power point. Każdy indywidualnie opanowywał sztukę tworzenia stron internetowych jak również broszur i ulotek 🙂 Podczas zajęć nawiązali nowe znajomości z rówieśnikami greckimi, co dało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z języka angielskiego oraz greckiego.