1. pixonas
  2. pixonas-on
  1. pixaktualnosci
  2. pixaktualnosci-on
  1. pixrekrutacja
  2. pixrekrutacja-on
  1. pixuczniowie
  2. pixuczniowie-on
  1. pixrodzice
  2. pixrodzice-on
  1. pixegzaminy-1
  2. pixegzaminy-on-1
  1. pixaegzamzawodowe
  2. pixaegz_zawod
  1. pixkonkursy
  2. pixkonkursy-on

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

poniedziałek
12:45Edukacja zdrowotnaKrystyna Dębegab. lek.
14:25Zajęcia sportoweSławomir Kaliszsala gimn.
14:25Rozwiń skrzydłaKatarzyna Polewczak-Beznosik22
15:15Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do matury z chemiinauczyciel chemii37
15:15Koło cukiernicze (pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca po 2h)Ewa Olech48
15:15Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka angielskiegoMonika Chojnacka45
15:15Warsztaty autoprezentacji i mediacji (raz w miesiącu)Wioletta Kurowska6
wtorek
7:10Przygotowanie do egzaminu zawodowegoDorota Zaręba39
7:30Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z matematykiKrystyna Grzelak36
13:35Zajęcia z uczniem zdolnymMartyna Mitek54
14:25Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka niemieckiegoKatarzyna Hapońska5
13:35Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka angielskiegoIwona Besz47
14:25Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z biologiiBeata Iwańska22
15:15Zajęcia z uczniem zdolnymAnna Bartuszek9
15:15Koło zdrowego żywieniaDorota Kocon22
środa
7:10Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka niemieckiegoMałgorzata Czaja-Krasowskas1
15:15Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka polskiegoVioletta Proc55
15:15Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka polskiegoRenata Rycharska55
15:15Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka angielskiegoMaryan Boryslavskyys1
15:15Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z matematykiKrystyna Grzelak36
15:15Zajęcia z uczniem zdolnymIrena Brzozowa32
15:15Zajęcia z uczniem zdolnymElżbieta Mroczek50
15:15Przygotowanie do egzaminu zawodowegoAlina Tomaniak57
16:00Koło zdrowego żywienia (1 raz w miesiącu)Ewa LadaSGGW
czwartek
7:10Zajęcia z uczniem zdolnymŁukasz Kania84
7:30Projekty edukacyjneNauczyciele przedmiotów ekonomicznych25
14:25Zajęcia sportoweBożenia Kowalczyk-Kalinowskasala gimn.
14:25Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z geografiiMarzena Brzezińska22
15:15Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka angielskiegoŁukasz Binkowski13
15:15Zajęcia sportoweJacek Piecychnasala gimn.
15:15Koło informatyczneArkadiusz Momot25
15:15Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka polskiegoKatarzyna Bartnicka54
16:05Indywidualne zajęcia usprawniająceAgnieszka Siniarska23
18:00Przygotowanie do uzupełnienia sakrametówks. Paweł Białobrzeskiparafia
piątek
7:10Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z matematykiDominika Staszewska6
7:10Zajęcia z uczniem zdolnymMagdalena Rogowska32
8:00Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z matematykiEwa Orłowska-Paprzycka6
8:50Koło biblioteczneAleksandra Zarychta3
15:15Zajęcia sportowe (ostatni wtorek miesiąca edb)Agata Sekułasala gimn.
15:15Zajęcia z uczniem zdolnymMaria Osińska84
sobota
Koło historyczne (1 raz w miesiącu)Celina Rudaswycieczki