25 Lis

22-23 listopada 2019 r. Ogólnopolski Konkurs Gastronomiczny „Kuchnia Polska na Mazowszu 2019 – Polskie Skarby Kulinarne”

W dniu 22 listopada 2019 r., w siedzibie Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych przy ulicy Komorskiej 17/23 w Warszawie odbył się finał XI Konkursu Gastronomicznego „Kuchnia Polska na Mazowszu 2019 – Polskie Skarby Kulinarne” zorganizowanego przez Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych
w Warszawie z Fundacją im. Hanny Szymanderskiej oraz Akademią Kelnerską Grzegorza Górnika, przy wsparciu wsparciu i pomocy merytorycznej szefów kuchni, mistrzów kelnerskich oraz absolwentów szkoły.
Jak co roku konkurs składał się z dwóch części:

  • Konkursu Kulinarnego pod patronatem Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni według zasad regulaminowych (WACS) World Association of Chefs Societies
  • Konkursu Kelnerskiego pod patronatem Akademii Kelnerskiej Grzegorza Górnika

Do finału w Konkursie Kulinarnym i Kelnerskim zakwalifikowało się 12 drużyn reprezentujących następujące placówki (podana kolejność zespołów zgodnie z wylosowanymi numerami startowymi):

  1. Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie
  3. OSZ Gastgewerbe, Brillat Savarin Schule, Berlin
  4. Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
  5. Zespół Szkół w Grodzisku Mazowieckim
  6. Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie
  7. Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
  8. Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku
  9. Powiatowy Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Serocku
  10. Zespół Szkół Powiatowych im. mjr H. Sucharskiego w Przasnyszu
  11. Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie
  12. Могилевский государственный университет продовольствия

W tegorocznej edycji, zadaniem finalistów Konkursu Kulinarnego było wykonanie dwóch potraw:

  • gorącej zakąski z zastosowaniem szyjek rakowych i sera białego typu twarożek
  • dania głównego z zastosowaniem przepiórki, kaszy orkiszowej i cebuli

Na przygotowanie i zaserwowanie tych potraw zespoły 2-osobowe miały 90 minut.

Konkurs Kelnerski składał się z trzech części:

  • testu wiedzy w języku polsko – angielskim dotyczącym obsługi konsumenta;
  • nakrywania stołu w nakryciu improstyl, którego motywem przewodnim było „Nakrycie do obiadu w karczmie regionalnej”;
  • tranżerowania drobiu na wózku kelnerskim – porcjowanie pieczonej kaczki w całości w obecności gościa

Wyniki XI Ogólnopolskiego Konkursu Gastronomicznego
„Kuchnia Polska na Mazowszu 2019 – Polskie Skarby Kulinarne”

I miejsce

w konkursie kulinarnym:
Kevin Petersen i Marie Rutrecht z OSZ Gastgewerbe, Brillat Savarin Schule, Berlin
w konkursie kelnerskim:
Natalia Zofia Targońska z Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych W Warszawie
II miejsce
w konkursie kulinarnym:
Aliaksandr Auramchyc i Kiryl Kagylenka z Могилевский государственный университет продовольствия
w konkursie kelnerskim:
Aneta Warsińska z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi
III miejsce
w konkursie kulinarnym:
Jacek Darnowski i Jakub Filip Sobczak z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi
w konkursie kelnerskim:
Mikita Shelehau z Могилевский государственный университет продовольствия

„Puchar Smakosza”

Jurorzy z MAKRO Polska za najsmaczniejsze dania przyznali „Puchar Smakosza” drużynie
Zespołu Szkół Spożywczo – Gastronomicznych w Warszawie, reprezentowanej przez:
Antona Khomenko i Aleksandrę Pawłowską.

Nad prawidłowością przebiegu konkursu kulinarnego czuwało Jury degustacyjne w składzie:

  • Andrzej Bryk
  • Gieno Mientkiewicz
  • Grzegorz Goleń
  • Bartosz Adamski
  • Tomasz Welter
  • Michał Grzywacz
  • Katarzyna Wierzbicka
  • Emilia Durka

oraz Jury techniczne w składzie:

  • Piotr Lasecki
  • Marcin Molik
  • Marek Pawlaczyk
  • Cezary Powała

Natomiast zmagania finalistów w Konkursie Kelnerskim oceniało Jury w składzie:

  • Grzegorz Górnik
  • Wojciech Ożóg
  • Olaf Ratz
  • Andrzej Bartkowski
  • Michał Denesiuk

Uroczysta Gala

Podczas uroczystej gali finałowej organizatorzy konkursu: Małgorzata Wiśniewska – reprezentująca Zespół Szkół Spożywczo – Gastronomicznych, Maciej Barton reprezentujący Fundację im. Hanny Szymanderskiej oraz Grzegorz Górnik z Akademii Kelnerskiej dokonali podsumowania organizacji XI edycji konkursu „Kuchnia Polska na Mazowszu”, podkreślając wdzięczność za wkład i zaangażowanie wszystkich partnerów konkursu, omawiając zmagania finalistów konkursu kulinarnego i kelnerskiego oraz konkursów towarzyszących. Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy oraz medale. Laureaci konkursu, zarówno uczniowie indywidualnie, jak i szkoły drużynowo odebrali atrakcyjne nagrody przekazane przez współorganizatorów oraz partnerów konkursu.

„Bankiet”

Po pełnych wrażeń wielogodzinnych zmaganiach konkursowych uczestnicy oraz zaproszeni goście mieli okazję skosztować specjałów kuchni staropolskiej przygotowanych przez nauczycieli i uczniów ZSSG pod kierunkiem Szefa kuchni Ostoja Chobienice – Macieja Bartona. Serwowaliśmy zupę krem z raków, galantynę ze szczupaka, figatelle z rodzynkami, ulipki z pieczonym jabłkiem i wiele innych staropolskich smakołyków 🙂 W kuluarach dzieliliśmy się wrażeniami z całego dnia konkursu, nawiązaliśmy nowe przyjaźnie, zrodziły się pomysły współpracy w zakresie kształcenia zawodowego, współpracy szkół oraz współpracy z branżą gastronomiczną.

Pokazy

Konkursowi towarzyszyły pokazy kulinarne i barmańskie, które przeprowadzili szefowie kuchni oraz barmani:

  • Rafał Zaręba – z Akademii Inspiracji MAKRO POLSKA
  • Emil Gaworski – szef kuchni Hampton by Hilton
  • Kamil Majewski i Maciej Chojara – Barmani Bar Work Academy

Dzięki zaangażowaniu środowiska pracodawców współpracujących ze szkołą wszyscy uczestnicy konkursu mieli zapewniony nocleg ze śniadaniem z 22 na 23 listopada 2019 oraz uczestniczyli w specjalnie przygotowanych warsztatach kulinarnych i kelnerskich kolejnego dnia.

Nagroda Specjalna

W sobotę 23 listopada 2019 r. w ramach Specjalnej Jubileuszowej Nagrody dla finalistów konkursu odbyły się profesjonalne warsztaty kulinarne i kelnerskie, które poprowadzili:

MACIEJ BARTON

  • szef kuchni Ostoja Chobienice, utalentowany kucharz wyróżniony w przewodniku Gault & Millau tytułem „Szef Kuchni Tradycyjnej”, Najlepszy Szef Kuchni Tradycyjnej Wielkopolski i Dolnego Śląska 2016, założyciel Fundacji im. Hanny Szymanderskiej, laureat prestiżowej nagrody „Hermes Kulinarny Poradnika Restauratora 2019”. Uczniowie wysłuchali z uwagą opowieści Szefa Macieja o historii raka w polskich wodach, a następnie przygotowywali według oryginalnych receptur masło rakowe oraz staropolskie ulipkipyszne rurki z pieczonym jabłkiem.

TOMASZ WELTER

  • wybitny szef kuchni, Międzynarodowy Sędzia World Association of Chefs Societies, zdobywca brązowego medalu na XXV Olimpiadzie Kulinarnej (Internationale Kochkunst Ausstellung) w Erfurcie
    w 2012 roku jako trener Wojskowej Reprezentacji Kucharzy, Trener Reprezentacji Polski Kucharzy Wojskowych na Culinary World Cup 2018 w Luksemburgu, wiceprezes Stowarzyszenia Kucharzy Kujaw
    i Pomorza. Podczas warsztatów smakowaliśmy specjałów dawnych kuchmistrzów wojsk Józefa Hallera – zupy cebulowej, szarlotki z chleba i pieczonych pod pierzynką śledzi – wykonanych według tradycyjnych przepisów, obowiązujących dawien dawna w kuchni Błękitnej Armii 🙂

GRZEGORZ GÓRNIK

  • Mistrz Kelnerski , właściciel Akademii Kelnerskiej, twórca „Improstylu”, organizator Mistrzostw Polski Kelnerów – ,,Junior Waiter”, Mistrzostw Polski Hydrosommelierów, autor poradnika kelnerskiego „Nauka Usługiwania”, a także pomysłodawca, inicjator Światowego Dnia Kelnera, który obchodzony jest 25 marca.
    Szef Akademii Kelnerskiej poprowadził dla finalistów warsztaty w zakresie profesjonalnego serwisu francuskiego, serwisu niemieckiego, bielizny stołowej oraz szablowania wina musującego.

GIENO MIENTKIEWICZ

  • kucharz, dziennikarz kulinarny, smakosz, największy znawca polskich serów zagrodowych, autor terminu „polskie sery zagrodowe”, wieloletni menadżer Roberta Makłowicza, wykładowca Food Studies, twórca kultowych Nocy Śledziożerców i audycji radiowej „Nieustraszeni Smakosze”. Współtworzył najlepsze wysmakowane Festiwale w Grucznie i Sandomierzu, rzecznik i promotor lokalnych serowarów, autor bloga serypolskie.blox.pl, prowadzący program „Przez dziurkę od sera” w kanale Kuchnia+ na platformie Canal+. Gieno zaś zaskoczył i jednocześnie zachwycił wszystkich swoją propozycją deserów z niestandardowym wykorzystaniem serów, przygotowując m.in.: deser z wędzonym serem Gryfickim oraz serem Szafir z kolekcji Skarby Serowara z miodem, jabłkami, rodzynkami i pomarańczą, a także kogel mogel z serem Lazur, rodzynkami i wędzoną, białą czekoladą 🙂

„Kuchnia Polska na Mazowszu” to wspaniały, wielobarwny, smaczny i wykwintny konkurs gastronomiczny, wypełniony po raz pierwszy po brzegi „Polskimi Skarbami Kulinarnymi” – zarówno dosłownie, na talerzach finalistów, bankiecie, jak i już mniej formalnych sobotnich warsztatach, jak i metaforycznie – zaszczycając nas obecnością prawdziwych Polskich Skarbów Kulinarnych – Jurorów, wybitnych Szefów kuchni, Mistrzów kelnerskich, Smakoszy, Specjalistów branży spożywczo – gastronomicznej. Niech ten wspaniały, radosny duch świata gastronomii towarzyszy nam w szkołach, restauracjach i hotelach każdego dnia.

Dziękujemy Wszystkim za te wspaniałe przeżycia i zapraszamy na kolejny konkurs już za (niecały) rok!

P.S. Kolejna edycja „Polskich Skarbów Kulinarnych” – jak to mawia się w kuchennym żargonie – będzie prawdziwą „petardą” 🙂

Wydarzenia towarzyszące

22 listopada 2019 równolegle do konkursu gastronomicznego przeprowadzone zostały w naszej szkole:
Mistrzostwa Polski Hydrosommelierów – Hydrosommelier Roku 2019 oraz Mistrzostwa Polski Kelnerów – bejmujące pokazy serwisu synchronicznego Junior Waiter 2019

Wyniki konkursów:

Hydrosommelier Roku 2019


I miejsce
Julia Liczbarska
opiekun: Małgorzata Zadróżna Piłka
Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki – Garwolin
II miejsce
Klaudia Walicka
opiekun: Małgorzata Zadróżna Piłka
Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki – Garwolin
III miejsce
Martyna Budynek
opiekun: Lucyna Gara
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach

SERWIS SYNCHRONICZNY – JUNIOR WAITER 2019

I miejsce
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu

opiekun: Jolanta Chruścielska, Kinga Czupryńska
zespół:
1.Piotr Kotwasiński
2.Krystian Jankowski
3.Tomasz Baleja
4.Adam Kmita
II miejsce
Zespół Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini
opiekun: Dorota Suruło, Janowska Agnieszka

zespół:
1.Julia Jeleń
2.Joanna Król
3.Monika Sowa
4.Dorota Wójtowicz
III miejsce
Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
opiekun: Edyta Cieślak Kudła

zespół:
1.Oliwia Makowska
2.Weronika Stępień
3.Kornelia Biernacka
4.Anna Pietra


Poniżej relacja telewizyjna z konkursów emitowana na antenie Teleexpressu oraz TVP INFO:

https://regiony.tvp.pl/45457045/22112019