28 października 2019 r. Słodkie warsztaty w Galerii Wypieków „Lubaszka”

Uczniowie z klasy IDp pod opieką p. Jolanty Bluszcz, p. Kamili Dzwonkowskiej – Rękas i p. Hanny Elak w dniu 28 października 2019 r. odwiedzili Galerię Wypieków Lubaszka przy ul. Szlacheckiej 45 w Warszawie  w ramach realizacji podstawy programowej z zakresu cukiernictwa. Uczniowie mieli możliwość nie tylko poznawania technologii produkcyjnej wypieków cukierniczych, ale przede wszystkim samodzielnego ugniatania i formułowania ciasta według własnej koncepcji i pomysłowości. Było to ciekawe doświadczenie zawodowe, z którego uczniowie czerpali prawdziwą satysfakcję i odczuwali radość z przygotowanych przez nich wypieków. Z wielką życzliwością i gościnnością uczniowie zostali przyjęci w galerii, degustowali wspaniałe wypieki, m.in. ciastko pistacjowe – zielony biszkopt o smaku pistacjowym, z chrupiącą warstwą pistacjowej prażynki, bitej śmietany i kremem pistacjowym oraz pączki i ciastka, za co serdecznie Dziękujemy!